Fargo online
Data dodania: 21/01/2016 09:09
Opis filmu: Fargo online bez limitu

Jerry (William H. Macy) to drobny sprzedawca samochodów z Minnesoty, który popada w kłopoty finansowe. Ma jednak plan. Zamierza wynająć dwóch zbirów, by porwali jego żonę i zażądali od jego bogatego teścia dużego okupu. Wszystko ma przebiec gładko i łatwo, nikt nie ucierpi. Jednak z czasem sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli i zaczynają ginąć ludzie. Za dochodzenie bierze się komendantka lokalnego posterunku policji, Marge Gunderson (Frances McDormand), uzależniona od kawy, nosząca parkę i... będąca w zaawansowanej ciąży.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 223
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 22
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Fargo z roku 1996. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Fargo online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.67 / 6 przez 22 użytkowników. Film Fargo 1996 został oglądnięty 223 razy. Oglądaj film Fargo teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film fargo online, fargo 1996 ekino, fargo cda online, fargo zalukaj, fargo openload, fargo vshare, fargo 1996 z lektorem, fargo z napisami, fargo 1996 po Polsku, fargo 1996 hd.


Komentarze do filmu Fargo 1996 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.