Facet z odzysku online
Data dodania: 21/01/2016 11:44
Opis filmu: Facet z odzysku online bez limitu

Związek Owena i Chloe jest jak z bajki. On szalenie przystojny, ona piękna, początkująca gwiazda filmowa. Czar jednak pryska. Owen zastaje swoją ukochaną w objęciach kolegi z planu filmowego. Jest kompletnie załamany. Jednak od czego ma się kumpli. Radzą mu zapomnieć i podsuwają propozycję randki w ciemno z Nadine. Jednak serce nie sługa, Owen wciąż myśli o Chloe i traktuje Nadine jak przyjaciółkę. Mija czas i nagle oboje z Nadine zauważają, że nie mogą bez siebie żyć. Właśnie wtedy wraca Chloe stawiając Owena przed trudnym wyborem.

Liczba wyświetleń: 450
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 45
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Facet z odzysku z roku 2002 (tytuł oryginalny: You Stupid Man). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Facet z odzysku online znajduje się w kategoriach: Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.35 / 6 przez 45 użytkowników. Film Facet z odzysku 2002 został oglądnięty 450 razy. Oglądaj film Facet z odzysku teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film facet z odzysku online, facet z odzysku 2002 ekino, facet z odzysku cda online, facet z odzysku zalukaj, facet z odzysku openload, facet z odzysku vshare, facet z odzysku 2002 z lektorem, facet z odzysku z napisami, facet z odzysku 2002 po Polsku, facet z odzysku 2002 hd.


Komentarze do filmu Facet z odzysku 2002 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.