Faceci w butach online
Data dodania: 21/01/2016 08:26
Opis filmu: Faceci w butach online bez limitu

Sean pracuje w stalowni w Newcastle. Ma wielki talent do stepowania i udaje się mu znaleźć pracę w rewii w Sydney. Prawie jak szybko ją zdobywa, tak szybko ją traci, i powraca do rodzinnego miasta. W tak zwanym międzyczasie jego brat Mitch podjął próbę odbicia jego dziewczyny i choć skończyło się to na zaledwie jednej nocy, Sean jakoś nie kwapi się z wybaczeniem obojgu tego "incydentu". Jednocześnie pochłania go projekt zorganizowania rewii w Newcastle, z której dochód miałby zostać przeznaczony na uratowanie bankrutującej stalowni.

Liczba wyświetleń: 254
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 25
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Faceci w butach z roku 2000 (tytuł oryginalny: Bootmen). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Faceci w butach online znajduje się w kategoriach: Dramat, Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.84 / 6 przez 25 użytkowników. Film Faceci w butach 2000 został oglądnięty 254 razy. Oglądaj film Faceci w butach teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film faceci w butach online, faceci w butach 2000 ekino, faceci w butach cda online, faceci w butach zalukaj, faceci w butach openload, faceci w butach vshare, faceci w butach 2000 z lektorem, faceci w butach z napisami, faceci w butach 2000 po Polsku, faceci w butach 2000 hd.


Komentarze do filmu Faceci w butach 2000 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.