Egzekutor online
Data dodania: 18/04/2018 10:05
Opis filmu: Egzekutor online bez limitu

Kyle (Markiss McFadden), jedna z wielu sierot, wychowywana w ośrodku przez ojca Antonio (Paul Sorvino) jest mordercą, który zostaje wysłany na misję od Boga. Przez lata ojciec Antonio robił wszystko, by jego wychowankowie byli przekonani, że każde zabójstwo wykonują z woli Pana. Kyle jest najlepszym egzekutorem ze wszystkich mężczyzn dorastających w sierocińcu. Tym razem ma zamordować właściciela małej kawiarni. Po umieszczeniu bomby do lokalu, na chwilę przed eksplozją wchodzi matka z chłopcem, Matthew (Aiden Wind). Kyle próbuje ich uratować, ale udaje mu się ocalić jedynie dziecko. Mężczyzna ukrywa chłopca przez 7 dni, robiąc wszystko, by go chronić i odkrywa w sobie nieznaną stronę.

Liczba wyświetleń: 6
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Egzekutor z roku 2017 (tytuł oryginalny: Executor). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Egzekutor online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Egzekutor 2017 został oglądnięty 6 razy. Oglądaj film Egzekutor teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film egzekutor online, egzekutor 2017 ekino, egzekutor cda online, egzekutor zalukaj, egzekutor openload, egzekutor vshare, egzekutor 2017 z lektorem, egzekutor z napisami, egzekutor 2017 po Polsku, egzekutor 2017 hd.


Komentarze do filmu Egzekutor 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.