Dziś należysz do mnie online
Data dodania: 21/01/2016 08:12
Opis filmu: Dziś należysz do mnie online bez limitu

Połączyły ich muzyka, błoto i... kajdanki. Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi i Morello. Oboje są muzykami – on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem zamienia się w niechętną akceptację, a stąd już tylko krok do prawdziwego uczucia..

Liczba wyświetleń: 278
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 92
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dziś należysz do mnie z roku 2011 (tytuł oryginalny: You Instead). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dziś należysz do mnie online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia, Muzyczny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.6 / 6 przez 92 użytkowników. Film Dziś należysz do mnie 2011 został oglądnięty 278 razy. Oglądaj film Dziś należysz do mnie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dziś należysz do mnie online, dziś należysz do mnie 2011 ekino, dziś należysz do mnie cda online, dziś należysz do mnie zalukaj, dziś należysz do mnie openload, dziś należysz do mnie vshare, dziś należysz do mnie 2011 z lektorem, dziś należysz do mnie z napisami, dziś należysz do mnie 2011 po Polsku, dziś należysz do mnie 2011 hd.


Komentarze do filmu Dziś należysz do mnie 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.