Dzikie kwiaty online
Data dodania: 26/03/2018 16:06
Opis filmu: Dzikie kwiaty online bez limitu

Ten filmowy poemat składa się z siedmiu pełnych napięcia historyjek, które mogły zdarzyć się gdziekolwiek i kiedykolwiek. Opowiadają o ludzkich miłościach, namiętnościach, nieszczęściach i obsesjach, które od stuleci pozostają wciąż takie same. Ten filmowy ?bukiet? rozkwita w rytmie pór roku, który współtworzą kolory, dekoracje i kostiumy: otwiera go zieleń wiosny, zamyka spowita błękitem zima. To film, którego nie opuszcza aura niezwykłości i magii, gdzie aktorzy zamieniają się w postacie z horroru, a swojskie lasy w puszcze pełne tajemnic i niebezpieczeństw. Książka K.J. Erbena, według której powstał ten film, zaliczana jest do klasyki czeskiej literatury oraz kanonu lektur obowiązkowych we wszystkich szkołach.

Liczba wyświetleń: 3
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dzikie kwiaty z roku 2000 (tytuł oryginalny: Kytice). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dzikie kwiaty online znajduje się w kategoriach: Dramat, Fantasy, Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Dzikie kwiaty 2000 został oglądnięty 3 razy. Oglądaj film Dzikie kwiaty teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dzikie kwiaty online, dzikie kwiaty 2000 ekino, dzikie kwiaty cda online, dzikie kwiaty zalukaj, dzikie kwiaty openload, dzikie kwiaty vshare, dzikie kwiaty 2000 z lektorem, dzikie kwiaty z napisami, dzikie kwiaty 2000 po Polsku, dzikie kwiaty 2000 hd.


Komentarze do filmu Dzikie kwiaty 2000 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.