Dziewczyny i chłopaki online
Data dodania: 21/01/2016 12:04
Opis filmu: Dziewczyny i chłopaki online bez limitu

Jennifer i Ryan są studentami uniwersytetu w Berkeley, którzy od lat blisko się przyjażnią. Ona jest dynamiczna, inteligentna, oczytana i niezależna. On, poważny, oczytany i postępujący zawsze według ściśle określonego planu. Którejś nocy idą ze sobą do łóżka. Jennifer nie zamierza kontynuować tego rodzaju związku, proponując Ryanowi, żeby pozostali przyjaciółmi, jego oczekiwania są jednak inne. Czuje się dotknięty jej reakcją. Czy przed wyjadzem Jennifer do Włoch uda rozwiązać i uporządkować ich problemy emocjonalne?

Liczba wyświetleń: 355
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 35
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
1
Film online Dziewczyny i chłopaki z roku 2000 (tytuł oryginalny: Boys and Girls). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dziewczyny i chłopaki online znajduje się w kategoriach: Komedia, Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.51 / 6 przez 35 użytkowników. Film Dziewczyny i chłopaki 2000 został oglądnięty 355 razy. Oglądaj film Dziewczyny i chłopaki teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dziewczyny i chłopaki online, dziewczyny i chłopaki 2000 ekino, dziewczyny i chłopaki cda online, dziewczyny i chłopaki zalukaj, dziewczyny i chłopaki openload, dziewczyny i chłopaki vshare, dziewczyny i chłopaki 2000 z lektorem, dziewczyny i chłopaki z napisami, dziewczyny i chłopaki 2000 po Polsku, dziewczyny i chłopaki 2000 hd.


Komentarze do filmu Dziewczyny i chłopaki 2000 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.