Dziedziczki online
Data dodania: 21/01/2016 09:31
Opis filmu: Dziedziczki online bez limitu

Dla Ava'y i Tanzie Marchetta'y, życie jest jak: jazda na kolejce górskiej, dobra zabawa, słodcy faceci oraz cudowne ubrania i makijaż. 'Celebutantes', który został założony przez ich ojca, to multi-milionowe imperium kosmetyczne, Ava i Tanzie, odziedziczyły tę markę i jedyne co muszą robić to przychodzić na sporadyczne zebrania zarządu, a resztę pozwalają robić dorosłym. Ale kiedy straszny skandal pozbawia je domu, samochodów i wszystkich pieniądzy, Ava i Tanzie muszą nauczyć się jak żyć w prawdziwym świecie i mieć okazję, by odkryć co tak naprawdę straciły i zrozumieć potencjał, które mają i same nigdy o nim nie wiedziały. Hilary i Haylie Duff są gwiazdami tego filmu, który jest komedią o miłości i pieniądzach.

Liczba wyświetleń: 313
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 30
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dziedziczki z roku 2006 (tytuł oryginalny: Material Girls). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dziedziczki online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.6 / 6 przez 30 użytkowników. Film Dziedziczki 2006 został oglądnięty 313 razy. Oglądaj film Dziedziczki teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dziedziczki online, dziedziczki 2006 ekino, dziedziczki cda online, dziedziczki zalukaj, dziedziczki openload, dziedziczki vshare, dziedziczki 2006 z lektorem, dziedziczki z napisami, dziedziczki 2006 po Polsku, dziedziczki 2006 hd.


Komentarze do filmu Dziedziczki 2006 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.