Dziecko jeziora online
Data dodania: 21/01/2016 08:03
Opis filmu: Dziecko jeziora online bez limitu

Piękna i skromna Lala, nastolatka z bogatej dzielnicy w Buenos Aires, jest szaleńczo zakochana w, pracującej dla jej rodziny, pokojówce Guayi. Dziewczęta marzą o wspólnym życiu w Paragwaju – rodzinnego kraju Guayi. Dla zdobycia pieniędzy na realizację swego celu zaczynają kraść i sprzedawać wszystko co wpadnie im w ręce. Jednak ich ryzykowny plan obraca się przeciwko nim, a Guayi zostaje oskarżona o zbrodnie, której nie popełniła.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 271
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 37
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dziecko jeziora z roku 2009 (tytuł oryginalny: El Niño pez). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dziecko jeziora online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.71 / 6 przez 37 użytkowników. Film Dziecko jeziora 2009 został oglądnięty 271 razy. Oglądaj film Dziecko jeziora teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dziecko jeziora online, dziecko jeziora 2009 ekino, dziecko jeziora cda online, dziecko jeziora zalukaj, dziecko jeziora openload, dziecko jeziora vshare, dziecko jeziora 2009 z lektorem, dziecko jeziora z napisami, dziecko jeziora 2009 po Polsku, dziecko jeziora 2009 hd.


Komentarze do filmu Dziecko jeziora 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.