Dzieciaki rządzą online
Data dodania: 21/01/2016 09:31
Opis filmu: Dzieciaki rządzą online bez limitu

Dziewięcioletni Sammy i jego młodsza siostra Carla jadą na wakacje do dziadków, ponieważ zapracowani rodzice nie mają czasu się nimi zająć. W nocy rozżalony Sammy wypowiada życzenie "Chciałbym, żeby dzieciaki rządziły światem". W tym samym czasie ojciec Chaza, jednego z przyjaciół Sammy;ego, konstruuje specjalną maszynę, która ma pomóc dorosłym w zrozumieniu języka niemowląt. Eksperyment wymyka się jednak spod kontroli, maszyna eksploduje, uwalnia się niezwykła energia; w efekcie czego dzieci i dorośli zamieniają się rolami. Miastem zaczynają rządzić politycy - dzieci, wyroki wydają sędziowie ; dzieci, a porządku na ulicach strzegą policjanci-dzieci.

Liczba wyświetleń: 357
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 35
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dzieciaki rządzą z roku 2009 (tytuł oryginalny: Opposite Day). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dzieciaki rządzą online znajduje się w kategoriach: Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.1 / 6 przez 35 użytkowników. Film Dzieciaki rządzą 2009 został oglądnięty 357 razy. Oglądaj film Dzieciaki rządzą teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dzieciaki rządzą online, dzieciaki rządzą 2009 ekino, dzieciaki rządzą cda online, dzieciaki rządzą zalukaj, dzieciaki rządzą openload, dzieciaki rządzą vshare, dzieciaki rządzą 2009 z lektorem, dzieciaki rządzą z napisami, dzieciaki rządzą 2009 po Polsku, dzieciaki rządzą 2009 hd.


Komentarze do filmu Dzieciaki rządzą 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.