Dzieciak online
Data dodania: 21/01/2016 09:17
Opis filmu: Dzieciak online bez limitu

Dobiegający czterdziestki Russ Duritz (Bruce Willis) jest drętwym biznesmenem, ciągle zabieganym i ślepym na piękno przyrody. A także człowiekiem niesympatycznym i impertynenckim. Jego pozbawione przyjaciół i rodziny życie wywraca się do góry nogami, gdy Russ spotyka chłopca, który jest... nim samym w wieku ośmiu lat! Duritz i jego młodsze wcielenie z początku nie przypadają sobie do gustu. Chłopiec ma Russowi za złe, że nie spełnił jego dziecięcych marzeń, Duritzowi natomiast nie podoba się pucułowaty, sprawiający wrażenie ofermy dzieciak. Jeszcze nie wie, że za sprawą tego dziwnego gościa całkowicie odmieni swoje życie...

Liczba wyświetleń: 256
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 25
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dzieciak z roku 2000 (tytuł oryginalny: The Kid). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dzieciak online znajduje się w kategoriach: Familijny, Fantasy, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.79 / 6 przez 25 użytkowników. Film Dzieciak 2000 został oglądnięty 256 razy. Oglądaj film Dzieciak teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dzieciak online, dzieciak 2000 ekino, dzieciak cda online, dzieciak zalukaj, dzieciak openload, dzieciak vshare, dzieciak 2000 z lektorem, dzieciak z napisami, dzieciak 2000 po Polsku, dzieciak 2000 hd.


Komentarze do filmu Dzieciak 2000 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.