Dzieci z komuny online
Data dodania: 15/01/2016 11:49
Opis filmu: Dzieci z komuny online bez limitu

W 1971 roku wiedeński artysta - Otto Mühl stworzył utopijną komunę, która okazała się jednym z najbardziej kontrowersyjnych artystycznych i społecznych eksperymentów minionego wieku. Mühl zgromadził wokół siebie podobnie myślących artystów oraz przyjaciół i na tej bazie zbudował zamknięty ośrodek o nazwie Friedrichshof. Przypominał on rodzaj sekty, w której panowała wspólnota własności, a także pełna wolność, również w sprawach seksu. Nie mogli uprawiać go między sobą jedynie rodzice i ich dzieci. A wszystko odbywało się w imię wyższego, utopijnego celu i pod przykrywką artystycznej wizji.

Liczba wyświetleń: 485
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 13
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dzieci z komuny z roku 2009 (tytuł oryginalny: Die Kinder vom Friedrichshof). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dzieci z komuny online znajduje się w kategoriach: Dokumentalne, Familijny. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.47 / 6 przez 13 użytkowników. Film Dzieci z komuny 2009 został oglądnięty 485 razy. Oglądaj film Dzieci z komuny teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dzieci z komuny online, dzieci z komuny 2009 ekino, dzieci z komuny cda online, dzieci z komuny zalukaj, dzieci z komuny openload, dzieci z komuny vshare, dzieci z komuny 2009 z lektorem, dzieci z komuny z napisami, dzieci z komuny 2009 po Polsku, dzieci z komuny 2009 hd.


Komentarze do filmu Dzieci z komuny 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.