Dyniogłowy: W proch się obrócisz online
Data dodania: 21/01/2016 10:36
Opis filmu: Dyniogłowy: W proch się obrócisz online bez limitu

Od ostatniego przywołania przez Eda Harleya demonicznego mściciela Dyniogłowego minęły już ponad dwie dekady. Nadszedł czas, by ponownie obudzić potwora. Kiedy mieszkańcy małej osady na południu USA odkrywają, że miejscowy lekarz sprzedawał organy ich bliskich, cała społeczność zwraca się do Haggis, miejscowej wiedźmy. Wspólnie przywołują gniew strasznego demona i domagają się pomsty. Teraz nie ma odwrotu. Bestia sieje spustoszenie niszcząc wszystko i wszystkich na swojej drodze. Po dwudziestu latach Dyniogłowy wraca, by wyrównać rachunki!

Liczba wyświetleń: 221
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 22
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dyniogłowy: W proch się obrócisz z roku 2006 (tytuł oryginalny: Pumpkinhead: Ashes to Ashes). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dyniogłowy: W proch się obrócisz online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.81 / 6 przez 22 użytkowników. Film Dyniogłowy: W proch się obrócisz 2006 został oglądnięty 221 razy. Oglądaj film Dyniogłowy: W proch się obrócisz teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dyniogłowy: w proch się obrócisz online, dyniogłowy: w proch się obrócisz 2006 ekino, dyniogłowy: w proch się obrócisz cda online, dyniogłowy: w proch się obrócisz zalukaj, dyniogłowy: w proch się obrócisz openload, dyniogłowy: w proch się obrócisz vshare, dyniogłowy: w proch się obrócisz 2006 z lektorem, dyniogłowy: w proch się obrócisz z napisami, dyniogłowy: w proch się obrócisz 2006 po Polsku, dyniogłowy: w proch się obrócisz 2006 hd.


Komentarze do filmu Dyniogłowy: W proch się obrócisz 2006 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.