Duchy ze szkolnej ławki online
Data dodania: 21/01/2016 09:41
Opis filmu: Duchy ze szkolnej ławki online bez limitu

Modesto (Raúl Arévalo) jest nauczycielem, który widzi duchy. Ta umiejętność sprawiła, że nie tylko wydał fortuny na psychologów, ale także tracił pracę w każdej kolejnej szkole, w której się zatrudniał. W końcu trafia do Monforte, gdzie zaczyna pracować z piątką uczniów, którzy zamieniają szkołę w istne piekło. Modesto musi pomóc im zaliczyć egzaminy końcowe, by mogli wreszcie opuścić szkołę. To nie będzie jednak proste, gdyż owi uczniowie nie żyją od dwudziestu lat.

Liczba wyświetleń: 500
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 50
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Duchy ze szkolnej ławki z roku 2012 (tytuł oryginalny: Promoción fantasma). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Duchy ze szkolnej ławki online znajduje się w kategoriach: Fantasy, Komedia, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.68 / 6 przez 50 użytkowników. Film Duchy ze szkolnej ławki 2012 został oglądnięty 500 razy. Oglądaj film Duchy ze szkolnej ławki teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film duchy ze szkolnej ławki online, duchy ze szkolnej ławki 2012 ekino, duchy ze szkolnej ławki cda online, duchy ze szkolnej ławki zalukaj, duchy ze szkolnej ławki openload, duchy ze szkolnej ławki vshare, duchy ze szkolnej ławki 2012 z lektorem, duchy ze szkolnej ławki z napisami, duchy ze szkolnej ławki 2012 po Polsku, duchy ze szkolnej ławki 2012 hd.


Komentarze do filmu Duchy ze szkolnej ławki 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.