Dr Dolittle i pies prezydenta online
Data dodania: 21/01/2016 09:34
Opis filmu: Dr Dolittle i pies prezydenta online bez limitu

Marzeniem Mayi Dolittle jest zostanie weterynarzem tak jak jej ojciec. By ziścić swe marzenia musi dostać się do szkoły weterynarii, szybko jednak przekonuje się, że nie jest to proste. Maya ma szansę jednak zrobić wrażenie na pracownikach swojej wymarzonej uczelni spełniając prośbę samego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna słysząc o jej niezwykłym talencie i podejściu do zwierząt prosi ją, by popracowała nad jego nieposłusznym psem.

Liczba wyświetleń: 465
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 46
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dr Dolittle i pies prezydenta z roku 2008 (tytuł oryginalny: Dr. Dolittle: Tail To The Chief). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dr Dolittle i pies prezydenta online znajduje się w kategoriach: Familijny, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.88 / 6 przez 46 użytkowników. Film Dr Dolittle i pies prezydenta 2008 został oglądnięty 465 razy. Oglądaj film Dr Dolittle i pies prezydenta teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dr dolittle i pies prezydenta online, dr dolittle i pies prezydenta 2008 ekino, dr dolittle i pies prezydenta cda online, dr dolittle i pies prezydenta zalukaj, dr dolittle i pies prezydenta openload, dr dolittle i pies prezydenta vshare, dr dolittle i pies prezydenta 2008 z lektorem, dr dolittle i pies prezydenta z napisami, dr dolittle i pies prezydenta 2008 po Polsku, dr dolittle i pies prezydenta 2008 hd.


Komentarze do filmu Dr Dolittle i pies prezydenta 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.