Donie Brasco online
Data dodania: 15/01/2016 05:17
Opis filmu: Donie Brasco online bez limitu

Donnie Brasco to pseudonim agenta FBI Joe'go Pistone, który w latach 70., w uwieńczonej sukcesem ściśle tajnej operacji, infiltrował środowisko mafijne. Musiał grać wiele ról. W domu był mężem i ojcem, w życiu zawodowym, na co dzień agentem federalnym, na sekretnych ścieżkach mafii przyszło mu udawać gangstera. Sytuacje, w których nie mógł sprostać sprzecznym oczekiwaniom rodziny, przełożonych i mafii, nie należały do rzadkości. W dodatku podczas swej misji zaprzyjaźnił się z gangsterem Leftym-Lewusem Ruggiero, którego miał unieszkodliwić. W związku z tym przeżywał konflikt sumienia między koniecznością wzorowego wywiązywania się z obowiązków a lojalnością wobec przyjaciela.

Liczba wyświetleń: 150
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 31
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Donie Brasco z roku 1997. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Donie Brasco online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dokumentalne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.65 / 6 przez 31 użytkowników. Film Donie Brasco 1997 został oglądnięty 150 razy. Oglądaj film Donie Brasco teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film donie brasco online, donie brasco 1997 ekino, donie brasco cda online, donie brasco zalukaj, donie brasco openload, donie brasco vshare, donie brasco 1997 z lektorem, donie brasco z napisami, donie brasco 1997 po Polsku, donie brasco 1997 hd.


Komentarze do filmu Donie Brasco 1997 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.