Dom z kości online
Data dodania: 21/01/2016 10:22
Opis filmu: Dom z kości online bez limitu

Do stylowego, otoczonego starym sadem domu wprowadza się ekipa telewizyjnego reality show o poszukiwaniu duchów. Gość specjalny, medium Heather (Charisma Carpenter), od razu wyczuwa w tym miejscu niezwykle intensywną aktywność sił nadprzyrodzonych. Producent programu początkowo reaguje na jej niedorzeczne twierdzenia pełnym ironii śmiechem, jednak kiedy w domu zaczynają się dziać rzeczy racjonalnie niewytłumaczalne, a członkowie ekipy jeden po drugim giną w dramatycznych okolicznościach, uśmiech gaśnie mu na twarzy. Lekceważąc ostrzeżenia, na miejsce przybywa pewny siebie, arogancki gospodarz show Quentin (Corin Nemec). On równie szybko przekonuje się, że dom naprawdę żyje własnym życiem, a jedynym ratunkiem na przetrwanie jest odkrycie straszliwej tajemnicy z przeszłości.

Liczba wyświetleń: 466
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 46
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dom z kości z roku 2010 (tytuł oryginalny: House of Bones). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dom z kości online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.8 / 6 przez 46 użytkowników. Film Dom z kości 2010 został oglądnięty 466 razy. Oglądaj film Dom z kości teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dom z kości online, dom z kości 2010 ekino, dom z kości cda online, dom z kości zalukaj, dom z kości openload, dom z kości vshare, dom z kości 2010 z lektorem, dom z kości z napisami, dom z kości 2010 po Polsku, dom z kości 2010 hd.


Komentarze do filmu Dom z kości 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.