Dom śmierci online
Data dodania: 15/01/2016 06:59
Opis filmu: Dom śmierci online bez limitu

Czwórka przyjaciół z liceum integracyjnego: Rudy, Simon, Salish i Karma, przybywa na wyspę u wybrzeży Florydy, by wziąć udział w techno party. Niebawem okazuje się, że okolica jest opanowana przez setki wygłodniałych zombie. Licealiści są dla nich wymarzoną pożywką po wielu miesiącach głodówki. Pod osłoną nocy monstra przystępują do ataku. Osaczają młodych ludzi ze wszystkich stron, by dopaść ich w końcu na starym cmentarzu. Żeby przeżyć, nastolatkowie muszą zlikwidować jak największą liczbę potworów.

Liczba wyświetleń: 502
Ocena innych filmowiczów: 1 / 6
Ilość głosów: 50
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dom śmierci z roku 2003 (tytuł oryginalny: House of the Dead). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dom śmierci online znajduje się w kategoriach: Akcja, Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.29 / 6 przez 50 użytkowników. Film Dom śmierci 2003 został oglądnięty 502 razy. Oglądaj film Dom śmierci teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dom śmierci online, dom śmierci 2003 ekino, dom śmierci cda online, dom śmierci zalukaj, dom śmierci openload, dom śmierci vshare, dom śmierci 2003 z lektorem, dom śmierci z napisami, dom śmierci 2003 po Polsku, dom śmierci 2003 hd.


Komentarze do filmu Dom śmierci 2003 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.