Dom na Przeklętym Wzgórzu online
Data dodania: 21/01/2016 10:25
Opis filmu: Dom na Przeklętym Wzgórzu online bez limitu

Lata 30. XX wieku. Szalony doktor Vannacutt prowadzi szpital dla psychicznie chorych. Faktem jest, iż sam doktor również jest psychiczny: zaspokaja swe sadystyczne żądze krojąc swoich pacjentów żywcem. Jego personel nagrywa wszystko za pomocą kamery. Pewnej nocy pacjenci mordują doktora oraz cały personel. Dom na Nawiedzonym Wzgórzu, w którym mieścił się szpital, znalazł nowego właściciela. Evelyn Price, żona ekscentrycznego bogacza Stephena Price'a planuje swoje przyjęcie urodzinowe. Postanawia zaprosić przyjaciół do domu na Nawiedzonym Wzgórzu na przyjęcie z atrakcjami w mocnym stylu. Jednak przez siły zła lista gości zostaje zamieniona - zostają zaproszeni potomkowie personelu szpitala. Gdy wszyscy docierają do domu, okazuje się, iż jest on śmiertelną pułapką zastawioną przez siły zła...

Liczba wyświetleń: 367
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 36
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dom na Przeklętym Wzgórzu z roku 1999 (tytuł oryginalny: House on Haunted Hill). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dom na Przeklętym Wzgórzu online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.35 / 6 przez 36 użytkowników. Film Dom na Przeklętym Wzgórzu 1999 został oglądnięty 367 razy. Oglądaj film Dom na Przeklętym Wzgórzu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dom na przeklętym wzgórzu online, dom na przeklętym wzgórzu 1999 ekino, dom na przeklętym wzgórzu cda online, dom na przeklętym wzgórzu zalukaj, dom na przeklętym wzgórzu openload, dom na przeklętym wzgórzu vshare, dom na przeklętym wzgórzu 1999 z lektorem, dom na przeklętym wzgórzu z napisami, dom na przeklętym wzgórzu 1999 po Polsku, dom na przeklętym wzgórzu 1999 hd.


Komentarze do filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu 1999 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.