Dom online
Data dodania: 21/01/2016 10:42
Opis filmu: Dom online bez limitu

Pisarz Roger Cobb usiłuje znaleźć spokój i ciszę, aby napisać swoją kolejną powieść. Cały czas dręczą go wspomnienia z Vietnamu oraz wizje dotyczące zaginięcia syna podczas zabawy w posiadłości ciotki pisarza, Elizabeth. Wprowadza się jednak do jej domu, pomimo że staruszka niewiele wcześniej popełniła samobójstwo. na miejscu znajduje wiele jej obrazów, przedstawiających przejście do innego wymiaru które znajduje się ponoć w domu. Cobb z kopyta zabiera się do pisania nowej powieści, unikając...

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 473
Ocena innych filmowiczów: 1 / 6
Ilość głosów: 6
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Dom z roku 1986 (tytuł oryginalny: House). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Dom online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.41 / 6 przez 6 użytkowników. Film Dom 1986 został oglądnięty 473 razy. Oglądaj film Dom teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film dom online, dom 1986 ekino, dom cda online, dom zalukaj, dom openload, dom vshare, dom 1986 z lektorem, dom z napisami, dom 1986 po Polsku, dom 1986 hd.


Komentarze do filmu Dom 1986 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.