Do zobaczenia we wrześniu online
Data dodania: 21/01/2016 11:43
Opis filmu: Do zobaczenia we wrześniu online bez limitu

Film jest jest oryginalną komedią romantyczną usytuowaną w dzisiejszych czasach na Manhattanie. Wątek skupia się na Lindsay (Estella Warren), piękna kobieta, która pozornie ma wszystko, ale panicznie boi się emocjonalnego zaangażowania. Gdy dowiaduje się, że jej terapeutka (Whoopi Goldberg) bierze urlop na cały miesiąc w sierpniu, czuje się wstrząśnięta i opuszczona. Jednak nie załamuje się i prosi swoją najlepszą przyjaciółkę, sarkastyczną Monikę (Liza Lapira), aby pomogła rozwiązać jej problem. Za pomocą "Listy Craig'a", zbiera grupę mieszkańców Manhattanu, którzy potrzebują pomocy terapeutycznej, ale co ważniejsze, jest wściekła na swoją terapeutkę, że ją opuściła...

Liczba wyświetleń: 333
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 32
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Do zobaczenia we wrześniu z roku 2010 (tytuł oryginalny: See You in September). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Do zobaczenia we wrześniu online znajduje się w kategoriach: Komedia, Romans. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.7 / 6 przez 32 użytkowników. Film Do zobaczenia we wrześniu 2010 został oglądnięty 333 razy. Oglądaj film Do zobaczenia we wrześniu teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film do zobaczenia we wrześniu online, do zobaczenia we wrześniu 2010 ekino, do zobaczenia we wrześniu cda online, do zobaczenia we wrześniu zalukaj, do zobaczenia we wrześniu openload, do zobaczenia we wrześniu vshare, do zobaczenia we wrześniu 2010 z lektorem, do zobaczenia we wrześniu z napisami, do zobaczenia we wrześniu 2010 po Polsku, do zobaczenia we wrześniu 2010 hd.


Komentarze do filmu Do zobaczenia we wrześniu 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.