Do zakochania jeden krok online
Data dodania: 26/11/2018 11:24
Opis filmu: Do zakochania jeden krok online bez limitu

Sandra jest szczęśliwą sześćdziesięciolatką, obraca się wśród śmietanki towarzyskiej, ma bogatego męża i piękny dom. Wszystko zmienia się, się gdy podczas jednego z przyjęć przyłapuje małżonka na zdradzie z jej najlepszą przyjaciółką. Z dnia na dzień traci swoje wystawne życie i musi przeprowadzić się do siostry, której nie widziała od lat. I chociaż Bif mieszka w warunkach, do jakich Sandra nie przywykła, to właśnie dzięki niej i jej zwariowanym przyjaciołom odkryje radość z życia i… pasję do tańca! Być może pojawi się też szansa na nową miłość?

Liczba wyświetleń: 23
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Do zakochania jeden krok z roku 2017 (tytuł oryginalny: Finding Your Feet). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Do zakochania jeden krok online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia, Muzyczny, Romans. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Do zakochania jeden krok 2017 został oglądnięty 23 razy. Oglądaj film Do zakochania jeden krok teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film do zakochania jeden krok online, do zakochania jeden krok 2017 ekino, do zakochania jeden krok cda online, do zakochania jeden krok zalukaj, do zakochania jeden krok openload, do zakochania jeden krok vshare, do zakochania jeden krok 2017 z lektorem, do zakochania jeden krok z napisami, do zakochania jeden krok 2017 po Polsku, do zakochania jeden krok 2017 hd.


Komentarze do filmu Do zakochania jeden krok 2017 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.