Długoletni towarzysz online
Data dodania: 21/01/2016 08:15
Opis filmu: Długoletni towarzysz online bez limitu

Prawdopodobnie jeden z pierwszych filmów, który pokazuje problem AIDS w bardziej humanitarnym świetle. Akcja filmu koncentruje się na grupie przyjaciół homoseksualistów i rozpoczyna w 1981 roku, kiedy to w New York Times pojawia się pierwsza wzmianka o nowej, tajemniczej chorobie, atakującej głównie gejów. Obserwujemy następnie jak AIDS wkrada się w życie przyjaciół, wywracając je do góry nogami i bezmiar cierpienia, gdy walkę z chorobą przegrywa jeden po drugim... Rola Davida przyniosła Brucowi Davisonowi Złoty Glob i nominację do Oscara za najlepszą drugoplanową rolę męską.

Do tego materiału nie przypisano żadnych plików.
Liczba wyświetleń: 260
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 79
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Długoletni towarzysz z roku 1989 (tytuł oryginalny: Longtime Companion). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Długoletni towarzysz online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.77 / 6 przez 79 użytkowników. Film Długoletni towarzysz 1989 został oglądnięty 260 razy. Oglądaj film Długoletni towarzysz teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film długoletni towarzysz online, długoletni towarzysz 1989 ekino, długoletni towarzysz cda online, długoletni towarzysz zalukaj, długoletni towarzysz openload, długoletni towarzysz vshare, długoletni towarzysz 1989 z lektorem, długoletni towarzysz z napisami, długoletni towarzysz 1989 po Polsku, długoletni towarzysz 1989 hd.


Komentarze do filmu Długoletni towarzysz 1989 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.