Kontakt bezpośredni online
Data dodania: 15/01/2016 03:34
Opis filmu: Kontakt bezpośredni online bez limitu

Mike Riggins (Dolph Lundgren), były oficer operacyjny sił specjalnych USA, odsiaduje wyrok w rosyjskim więzieniu. Tam dostaje propozycję nie do odrzucenia. W zamian za wolność i pokaźną sumę przelaną na jego konto ma odnaleźć i uwolnić porwaną obywatelkę USA – Anę Gale (Gina May). Mike wykonuje zadanie, jednak sprawa wydaje się mieć drugie dno. Okazuje się, że celem zleceniodawców nie było tak naprawdę odbicie porwanej, ale wydobycie jej z ukrycia. Uciekając przed siłami rządowymi, paramilitarnymi organizacjami i przedstawicielami podziemnego światka, Mike próbuję dowiedzieć się, dlaczego ta kobieta jest dla nich taka ważna…

Liczba wyświetleń: 413
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 41
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Kontakt bezpośredni z roku 2009 (tytuł oryginalny: Direct Contact). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Kontakt bezpośredni online znajduje się w kategoriach: Akcja, Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.46 / 6 przez 41 użytkowników. Film Kontakt bezpośredni 2009 został oglądnięty 413 razy. Oglądaj film Kontakt bezpośredni teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film kontakt bezpośredni online, kontakt bezpośredni 2009 ekino, kontakt bezpośredni cda online, kontakt bezpośredni zalukaj, kontakt bezpośredni openload, kontakt bezpośredni vshare, kontakt bezpośredni 2009 z lektorem, kontakt bezpośredni z napisami, kontakt bezpośredni 2009 po Polsku, kontakt bezpośredni 2009 hd.


Komentarze do filmu Kontakt bezpośredni 2009 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.