Desperado online
Data dodania: 15/01/2016 05:45
Opis filmu: Desperado online bez limitu

Tajemniczy, młody muzyk pokonuje przestrzeń skorumpowanego i przesiąkniętego przestępczością Meksyku, by odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za zabicie jego ukochanej i przestrzelenie mu dłoni. Główny bohater, el Mariachi, jak nazywa się w tych okolicach gitarzystów - równie sprawnie obchodzi się z gitarą jak i z pistoletami, które nosi w futerale wypełnionym palnymi zabawkami... Młodzieniec odwiedza niebezpieczne bary meksykańskie wypytując o człowieka o imieniu Bucho, trop prowadzi do handlarzy narkotyków, którzy pragną głowy muzyka...

Liczba wyświetleń: 123
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 12
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Desperado z roku 1995. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Desperado online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.44 / 6 przez 12 użytkowników. Film Desperado 1995 został oglądnięty 123 razy. Oglądaj film Desperado teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film desperado online, desperado 1995 ekino, desperado cda online, desperado zalukaj, desperado openload, desperado vshare, desperado 1995 z lektorem, desperado z napisami, desperado 1995 po Polsku, desperado 1995 hd.


Komentarze do filmu Desperado 1995 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.