Darkside Blues online
Data dodania: 15/01/2016 07:37
Opis filmu: Darkside Blues online bez limitu

W niedalekiej przyszłości niemalż cała Ziemia znajduje się we władaniu Persona Corporation, która planuje opanowanie całej Ziemi. Na ziemi znajdują się jeszcze takie miejsca gdzie władza Persona Corporation nie sięga. Jednym z takich miejsc jest "Darkside"-była rozrywkowa dzielnica Tokyo. Dzisiaj miasto cieni gdzie każdy krok może być ostatnim. Gdy pewnego razu Mai-przywódczyni jednego z wielu gangów ratuje życie pewnemu mężczyźnie imieniem Tetsuya naleącemu do rebeliantów zostaje uwikłana w konflikt pomiędzy Persona Corporation i rebeliantami. Równierz od tego momentu jej drogi skrzyżują się z tajemniczym mężczyzną o niezwykłych zdolnościach. Mężczyzna ten pochodzi ze zniewolonego przez Persona Corporation klanu Hogetsu. Mężczyzna ten w sposób wyrafiniwany mobilizuje Darkside do walki o wolność. Jak to się skończy? Co czeka Mai? Czy Darkside zostaniezniewolone tak jak inne zakątki świata? Darkside Blues jest w dużej mierze filmem fantastycznym. Akcja nie odznacza się dynamiką. Rysunki całkiem przyzwoite. Muzyka to typowy blues. Nie lubię blues więc muzyka mi się nie podoba. Darkside Blues zawiera bardzo dużo elementów psychologicznych co sprawia, że film bywa ciężki w zrozumieniu a czasem nawet nudny. Ja osobiście miałem problemy z usiedzeniem 85 minut przed ekranem telewizora. Tyle właśnie trwa Darkside Blues. Moim zdaniem te anime jest zbyt "drętwe". Strasznie mnie nudziło, więc raczej go nie oglądnę więcej. Krótko pisząc jest to przeciętne anime.

Liczba wyświetleń: 342
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 34
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Darkside Blues z roku 1994 (tytuł oryginalny: Dâkusaido burûsu). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Darkside Blues online znajduje się w kategoriach: Animowane, Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.35 / 6 przez 34 użytkowników. Film Darkside Blues 1994 został oglądnięty 342 razy. Oglądaj film Darkside Blues teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film darkside blues online, darkside blues 1994 ekino, darkside blues cda online, darkside blues zalukaj, darkside blues openload, darkside blues vshare, darkside blues 1994 z lektorem, darkside blues z napisami, darkside blues 1994 po Polsku, darkside blues 1994 hd.


Komentarze do filmu Darkside Blues 1994 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.