Człowiek o żelaznych pięściach 2 online
Data dodania: 15/01/2016 05:06
Opis filmu: Człowiek o żelaznych pięściach 2 online bez limitu

Thaddeus (RZA) powraca w wybuchowym kinie akcji, inspirowanym klasyką kung-fu. W XIX wieku, w chińskiej osadzie górniczej krnąbrny wieśniak łączy siły z tajemniczym przybyszem, by stawić czoło potężnemu Złu, ziemskiemu i pozaziemskiemu zarazem. Kiedy obcy, Thaddeus, znajduje w pobliżu wioski ciężko rannego górnika Li Kunga (Dustin Nguyen), a jego żona oferuje mu gościnę. Kiedy Li Kung wraca do zdrowia, zaostzra się konflikt między miejską biedotą a złym mistrzem Ho (Carl Ng), jego nikczemnym Klanem Chrząszczy i przerażającym lordem Pi (Cary-Hiroyuki Tagawa). Mając Thaddeusa u swego boku, łagodny zazwyczaj Kung zmienia się w niepokonanego wojownika.

Liczba wyświetleń: 424
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 42
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Człowiek o żelaznych pięściach 2 z roku 2015 (tytuł oryginalny: The Man with the Iron Fists 2). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Człowiek o żelaznych pięściach 2 online znajduje się w kategoriach: Akcja. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.93 / 6 przez 42 użytkowników. Film Człowiek o żelaznych pięściach 2 2015 został oglądnięty 424 razy. Oglądaj film Człowiek o żelaznych pięściach 2 teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film człowiek o żelaznych pięściach 2 online, człowiek o żelaznych pięściach 2 2015 ekino, człowiek o żelaznych pięściach 2 cda online, człowiek o żelaznych pięściach 2 zalukaj, człowiek o żelaznych pięściach 2 openload, człowiek o żelaznych pięściach 2 vshare, człowiek o żelaznych pięściach 2 2015 z lektorem, człowiek o żelaznych pięściach 2 z napisami, człowiek o żelaznych pięściach 2 2015 po Polsku, człowiek o żelaznych pięściach 2 2015 hd.


Komentarze do filmu Człowiek o żelaznych pięściach 2 2015 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.