Czerwony smok online
Data dodania: 15/01/2016 03:52
Opis filmu: Czerwony smok online bez limitu

"Czerwony smok" opowiada historię agenta FBI Willa Grahama (Edward Norton), który ściga psychopatycznego zabójcę nazwanego przez prasę "Zębową wróżką". Graham jest jednym z najlepszych agentów, który kilka miesięcy wcześniej aresztował Hannibala Lectera (Anthony Hopkins). Teraz jednak musi się zwrócić do niego o pomoc, bowiem przestępcę, którego chce schwytać, nie da się pokonać przy użyciu tradycyjnych metod śledczych.

Liczba wyświetleń: 211
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 21
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Czerwony smok z roku 2002 (tytuł oryginalny: Red Dragon). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Czerwony smok online znajduje się w kategoriach: Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.59 / 6 przez 21 użytkowników. Film Czerwony smok 2002 został oglądnięty 211 razy. Oglądaj film Czerwony smok teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film czerwony smok online, czerwony smok 2002 ekino, czerwony smok cda online, czerwony smok zalukaj, czerwony smok openload, czerwony smok vshare, czerwony smok 2002 z lektorem, czerwony smok z napisami, czerwony smok 2002 po Polsku, czerwony smok 2002 hd.


Komentarze do filmu Czerwony smok 2002 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.