Czas niepewności online
Data dodania: 15/08/2016 04:05
Opis filmu: Czas niepewności online bez limitu

Robbie (David Dahlbom) postanawia odpocząć od codziennej rutyny. Opuszcza więc Brooklyn i wyjeżdża na wieś do swojej ciotki, która prowadzi ośrodek dla nastolatek w ciąży. Robbie jest jedynym mężczyzną w domu, szybko staje się więc obiektem zainteresowania dziewcząt. Czasami to zainteresowanie przeradza się nawet w uczucie.

Liczba wyświetleń: 14
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Czas niepewności z roku 2014 (tytuł oryginalny: Uncertain Terms). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Czas niepewności online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Czas niepewności 2014 został oglądnięty 14 razy. Oglądaj film Czas niepewności teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film czas niepewności online, czas niepewności 2014 ekino, czas niepewności cda online, czas niepewności zalukaj, czas niepewności openload, czas niepewności vshare, czas niepewności 2014 z lektorem, czas niepewności z napisami, czas niepewności 2014 po Polsku, czas niepewności 2014 hd.


Komentarze do filmu Czas niepewności 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.