Czarodziejskie chwile online
Data dodania: 21/01/2016 07:04
Opis filmu: Czarodziejskie chwile online bez limitu

Melanie James pracuje dla telewizyjnego magnata Briana Swanna, który darzy ją szacunkiem oraz nieskrywaną sympatią, lecz równocześnie nie pozwala na wiele swobody twórczej. Ambitna kobieta pragnie niezależności zawodowej, a spotkanie światowej sławy iluzjonisty, Troya Gardenera, stało się dla niej momentem przełomowym, gdyż Melanie postanowiła zrobić z artystą własny program telewizyjny. Przystojny magik przebojem wdarł się również do życia osobistego panny James, ponieważ namówienie go do występów w telewizji zdawało się graniczyć z cudem i wymagało od kobiety zdolności dyplomatycznych oraz kolacji przy świecach... Angielska prowincja i w malowniczy Madryt stanowią tło dla miłości rodzącej się pomiędzy Melanie i Troyem. Sielskie klimaty są świadkiem zazdrości, zdrady i walki o niezależność. Film należy do cyklu produkcji realizowanych na podstawie powieści Harlequina.

Liczba wyświetleń: 447
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 44
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Czarodziejskie chwile z roku 1989 (tytuł oryginalny: Magic Moments). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Czarodziejskie chwile online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.59 / 6 przez 44 użytkowników. Film Czarodziejskie chwile 1989 został oglądnięty 447 razy. Oglądaj film Czarodziejskie chwile teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film czarodziejskie chwile online, czarodziejskie chwile 1989 ekino, czarodziejskie chwile cda online, czarodziejskie chwile zalukaj, czarodziejskie chwile openload, czarodziejskie chwile vshare, czarodziejskie chwile 1989 z lektorem, czarodziejskie chwile z napisami, czarodziejskie chwile 1989 po Polsku, czarodziejskie chwile 1989 hd.


Komentarze do filmu Czarodziejskie chwile 1989 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.