Czarodziejka online
Data dodania: 21/01/2016 08:17
Opis filmu: Czarodziejka online bez limitu

Dom pracuje na nocną zmianę w małym hotelu w pobliżu przemysłowej części Lehawre. Pewnej nocy poznaje kobietę bez bagażu i bez butów. Ma ona na imię Fiona. Oznajmia mu, że jest wróżką, i może urzeczywistnić jego trzy życzenia. Jednak po spełnieniu dwóch z nich – znika tajemniczo, aby odnaleźć swoje drugie ja, odkryć swoje niepowtarzalne wnętrze. Zakochany w niej mężczyzna wyrusza na poszukiwanie. Fiona otwiera Domowi okno na świat pełen tajemnic i marzeń.

Liczba wyświetleń: 457
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 46
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Czarodziejka z roku 2011 (tytuł oryginalny: La Fée). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Czarodziejka online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.42 / 6 przez 46 użytkowników. Film Czarodziejka 2011 został oglądnięty 457 razy. Oglądaj film Czarodziejka teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film czarodziejka online, czarodziejka 2011 ekino, czarodziejka cda online, czarodziejka zalukaj, czarodziejka openload, czarodziejka vshare, czarodziejka 2011 z lektorem, czarodziejka z napisami, czarodziejka 2011 po Polsku, czarodziejka 2011 hd.


Komentarze do filmu Czarodziejka 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.