Czarny książę online
Data dodania: 21/01/2016 07:44
Opis filmu: Czarny książę online bez limitu

"Czarny Książę" to wzruszająca historia życia i śmierci opowiedziana z perspektywy konia. Filmu ukazuje nam ludzkie okrucieństwo wobec zwierząt, które dla wielu osób są jedynie przedmiotami, istniejącymi tylko po to, aby służyć człowiekowi. Czarny Książę rozpoczyna swoje życie jako szczęśliwy rumak, którym opiekują się życzliwi ludzie. Jednak los sprawia, że szczęście zwierzęcia i jego przyjaciół nie trwa długo. Kiedy Książę zostaje sprzedany, zaczyna kroczyć po wyboistej drodze, która naznaczona jest cierpieniem. Przechodzi z rąk do rąk coraz to innych właścicieli, którzy wykorzystują go do ciężkiej pracy, wyniszczającej fizycznie bezbronne zwierzę. Na szczęście w życiu Księcia pojawiają się również dobrzy ludzie, którzy na nowo rozpalają w nim nadzieję na szczęście w świecie pełnym bólu, gdzie zarówno koniom jak i innym zwierzętom ciężko jest żyć. Przepiekna muzyka Danny'ego Elfmana oraz realizm filmu sprawiają, że widz po jego obejrzeniu jest świadom mrocznej ludzkiej natury wobec zwierząt.

Liczba wyświetleń: 503
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 50
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Czarny książę z roku 1994 (tytuł oryginalny: Black Beauty). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Czarny książę online znajduje się w kategoriach: Dramat, Familijny, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.55 / 6 przez 50 użytkowników. Film Czarny książę 1994 został oglądnięty 503 razy. Oglądaj film Czarny książę teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film czarny książę online, czarny książę 1994 ekino, czarny książę cda online, czarny książę zalukaj, czarny książę openload, czarny książę vshare, czarny książę 1994 z lektorem, czarny książę z napisami, czarny książę 1994 po Polsku, czarny książę 1994 hd.


Komentarze do filmu Czarny książę 1994 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.