Człowiek w pięknym krawacie online
Data dodania: 17/04/2018 04:06
Opis filmu: Człowiek w pięknym krawacie online bez limitu

François Holin (Jean-Paul Belmondo), niegdyś kierowca rajdowy, jest obecnie szoferem gangsterów - słynnych braci Schwartzów. W wolnych chwilach oddaje się pasji kolekcjonowania pięknych krawatów. W momencie gdy ginie szef bandy, na Françoisa spada większa odpowiedzialność za grupę. Mężczyzna odsuwa się jednak od gangsterów, planując akcje na własną rękę.

Liczba wyświetleń: 6
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Człowiek w pięknym krawacie z roku 1968 (tytuł oryginalny: Ho!). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Człowiek w pięknym krawacie online znajduje się w kategoriach: Akcja, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Człowiek w pięknym krawacie 1968 został oglądnięty 6 razy. Oglądaj film Człowiek w pięknym krawacie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film człowiek w pięknym krawacie online, człowiek w pięknym krawacie 1968 ekino, człowiek w pięknym krawacie cda online, człowiek w pięknym krawacie zalukaj, człowiek w pięknym krawacie openload, człowiek w pięknym krawacie vshare, człowiek w pięknym krawacie 1968 z lektorem, człowiek w pięknym krawacie z napisami, człowiek w pięknym krawacie 1968 po Polsku, człowiek w pięknym krawacie 1968 hd.


Komentarze do filmu Człowiek w pięknym krawacie 1968 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.