Cytadela online
Data dodania: 21/01/2016 07:49
Opis filmu: Cytadela online bez limitu

Film opowiada o młodym ojcu Tommym (Aneurin Barnard), który cierpi na przewlekłą agorafobię po tym, jak jego żona Joanne (Amy Shiels) stała się ofiarą brutalnego ataku. Uwięziony na zniszczonym przedmieściu Edenstown, zaczyna być terroryzowany przez gang zdziczałych i zakapturzonych dzieciaków. Tym razem ich celem staje się córeczka Tommy'ego. By bronić dziecka, będzie on musiał stawić czoła swym obawom i zmierzyć się z demonami. Czy odkryje on również przerażająca prawdę o bandzie tajemniczych dzieci?

Liczba wyświetleń: 489
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 87
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Cytadela z roku 2012 (tytuł oryginalny: The Citadel). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Cytadela online znajduje się w kategoriach: Dramat, Horror, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.54 / 6 przez 87 użytkowników. Film Cytadela 2012 został oglądnięty 489 razy. Oglądaj film Cytadela teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film cytadela online, cytadela 2012 ekino, cytadela cda online, cytadela zalukaj, cytadela openload, cytadela vshare, cytadela 2012 z lektorem, cytadela z napisami, cytadela 2012 po Polsku, cytadela 2012 hd.


Komentarze do filmu Cytadela 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.