Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie online
Data dodania: 21/01/2016 08:32
Opis filmu: Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie online bez limitu

Historia Bena Carsona (Cuba Gooding Jr.), najsłynniejszego neurochirurga świata. Opowieść o życiu pełnym wzlotów i upadków, o niesamowitym poświęceniu i talencie. Matka Bena wychowywała sama dwójkę dzieci, a w domu często brakowało pieniędzy. Carson pozbawiony wszelkich wzorców do naśladowania stał się  najgorszym uczniem w szkole i nieukiem. Jednakże dzięki pomocy matki szybko odkrył w sobie duże zdolności i udowodnił, że można osiągnąć wielkie rzeczy jeśli się tylko tego naprawdę bardzo chce.

Liczba wyświetleń: 205
Ocena innych filmowiczów: 0 / 6
Ilość głosów: 18
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
1
Film online Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie z roku 2008 (tytuł oryginalny: Gifted Hands: The Ben Carson Story). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 0.37 / 6 przez 18 użytkowników. Film Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie 2008 został oglądnięty 205 razy. Oglądaj film Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film cudowne ręce: opowieść o benie carsonie online, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie 2008 ekino, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie cda online, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie zalukaj, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie openload, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie vshare, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie 2008 z lektorem, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie z napisami, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie 2008 po Polsku, cudowne ręce: opowieść o benie carsonie 2008 hd.


Komentarze do filmu Cudowne ręce: Opowieść o Benie Carsonie 2008 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.