Cud nad Wisłą online
Data dodania: 22/10/2016 04:05
Opis filmu: Cud nad Wisłą online bez limitu

Jest zima 1919 roku. We wsi Kręzy nad Bugiem trwają przygotowania do wieczerzy wigilijnej. W chacie bogatego gospodarza Macieja Wierunia (Edmund Gasiński) jego córka Krysta (Jadwiga Smosarska) krząta się przy świątecznym stole. Niebawem w obejściu zjawia się młody dziedzic Jerzy Granowski (Jerzy Leszczyński), zakochany w Kryście od czasu gdy ta przed laty wychowywała się w majątku jego rodziców. Młodzi wraz z bratem Krysty, Michałem (Bogusław Samborski), wyruszają z szopką do dworu połamać się wigilijnym opłatkiem. Życie w oddalonej od świata wiosce toczy się spokojnie i monotonnie, gdy tymczasem przez Kresy wschodnie przetacza się front wojny polsko-rosyjskiej. Na wiosnę w Kręzach pojawiają się bolszewicy, którzy zajmują dwór państwa Granowskich, a w okolicy toczą się walki Wojska Polskiego z Armią Czerwoną. Niebawem front przesuwa się w kierunku Warszawy...

Liczba wyświetleń: 9
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Cud nad Wisłą z roku 1921. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Cud nad Wisłą online znajduje się w kategoriach: Dramat, Polskie, Wojenne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Cud nad Wisłą 1921 został oglądnięty 9 razy. Oglądaj film Cud nad Wisłą teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film cud nad wisłą online, cud nad wisłą 1921 ekino, cud nad wisłą cda online, cud nad wisłą zalukaj, cud nad wisłą openload, cud nad wisłą vshare, cud nad wisłą 1921 z lektorem, cud nad wisłą z napisami, cud nad wisłą 1921 po Polsku, cud nad wisłą 1921 hd.


Komentarze do filmu Cud nad Wisłą 1921 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.