Cosmopolis online
Data dodania: 21/01/2016 08:07
Opis filmu: Cosmopolis online bez limitu

W blasku świateł, po ulicach Nowego Jorku przetacza się ekskluzywna limuzyna. W środku jedzie Eric Parker – 28-letni milioner, "złote dziecko" Wall Street i niekwestionowany król światowej finansjery. Jadąc przez Manhattan, spostrzega nagle tablicę z kursami walut. Cyfry bardzo szybko idą w górę, a to może oznaczać tylko jedno – finansowe imperium Erica Parkera z każdym ruchem wskazówki zegara zbliża się do upadku. Atmosfera na ulicach staje się nieznośna. Przed Erikiem 24 najdziwniejsze godziny jego życia – czeka go podróż przez miasto ogarnięte chaosem. Wkrótce jednak elementy układanki złożą się w niepokojącą całość: ktoś czyha na jego życie.

Liczba wyświetleń: 362
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 36
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Cosmopolis z roku 2012. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Cosmopolis online znajduje się w kategoriach: Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.52 / 6 przez 36 użytkowników. Film Cosmopolis 2012 został oglądnięty 362 razy. Oglądaj film Cosmopolis teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film cosmopolis online, cosmopolis 2012 ekino, cosmopolis cda online, cosmopolis zalukaj, cosmopolis openload, cosmopolis vshare, cosmopolis 2012 z lektorem, cosmopolis z napisami, cosmopolis 2012 po Polsku, cosmopolis 2012 hd.


Komentarze do filmu Cosmopolis 2012 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.