Coś z Alicji online
Data dodania: 26/03/2018 16:06
Opis filmu: Coś z Alicji online bez limitu

"Coś z Alicji" w reżyserii Czecha Jana Švankmajera to jedna z najoryginalniejszych ekranizacji powieści Lewisa Carrolla "Alicja w Krainie Czarów". Jest to surrealistyczna historia małej Alicji (grana przez młodą Kristýnę Kohoutovą, jedyną żywą osobę w obsadzie), która wkracza w świat dziwnych stworzeń i zwierząt i nieustannie kwestionuje logikę wszystkiego, z czym się tam spotyka.

Liczba wyświetleń: 3
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Coś z Alicji z roku 1988 (tytuł oryginalny: Něco z Alenky). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Coś z Alicji online znajduje się w kategoriach: Animowane, Fantasy. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Coś z Alicji 1988 został oglądnięty 3 razy. Oglądaj film Coś z Alicji teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film coś z alicji online, coś z alicji 1988 ekino, coś z alicji cda online, coś z alicji zalukaj, coś z alicji openload, coś z alicji vshare, coś z alicji 1988 z lektorem, coś z alicji z napisami, coś z alicji 1988 po Polsku, coś z alicji 1988 hd.


Komentarze do filmu Coś z Alicji 1988 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.