Co dzień bliżej nieba online
Data dodania: 21/01/2016 08:33
Opis filmu: Co dzień bliżej nieba online bez limitu

Piętnastoletni Piotr po śmierci matki oddany zostaje przez ojca do internatu. Zaprzyjaźnia się z Mirkiem, zwanym Kogutem. Ten, choć pozostaje w kolizji z prawem, zajmuje się chłopcem, lecz nie chcąc, by Piotr poszedł w jego ślady, postanawia wyjechać. Kiedy Piotr dowiaduje się, że Mirka szuka milicja, chce go ostrzec. Mirek ucieka, lecz spada z dachu i zabija się.

Liczba wyświetleń: 117
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 69
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Co dzień bliżej nieba z roku 1983. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Co dzień bliżej nieba online znajduje się w kategoriach: Dramat, Obyczajowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.12 / 6 przez 69 użytkowników. Film Co dzień bliżej nieba 1983 został oglądnięty 117 razy. Oglądaj film Co dzień bliżej nieba teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film co dzień bliżej nieba online, co dzień bliżej nieba 1983 ekino, co dzień bliżej nieba cda online, co dzień bliżej nieba zalukaj, co dzień bliżej nieba openload, co dzień bliżej nieba vshare, co dzień bliżej nieba 1983 z lektorem, co dzień bliżej nieba z napisami, co dzień bliżej nieba 1983 po Polsku, co dzień bliżej nieba 1983 hd.


Komentarze do filmu Co dzień bliżej nieba 1983 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.