Cmentarna szychta online
Data dodania: 21/01/2016 09:58
Opis filmu: Cmentarna szychta online bez limitu

Małe miasteczko na południu USA. W otwartej ponownie, po wielu latach, fabryce przeróbki wełny - Tekstylia Beckmana, z powodu upałów pracuje się tylko na nocnej zmianie( z górn. szychcie) od 23 do 7 rano. Nowy właściciel zakładu Warwick (Stephen Macht) pragnąc nie dopuścić do zamknięcia fabryki (warunki higieniczne urągaja wszelkim normom , zatrzęsienie szczurów i myszy) zatrudnia tępiciela Eksterminatora Tuckera Clevelanda (Brad Dourif). Fabrykę otacza ponadto ponura tajemnica gnieżdżcych się w niej złych mocy. Pewnego ranka jeden z pracowników Jason Reed (Jonathan Emerson) obsługujący maszynę do wełny i pracujący ze względów na oszczędności właściciela sam ,zostaje znaleziony rozszarpany przez maszynę. Szczątki oblepione były szczurami. Na jego miejsce Warwick przyjmuje Johna Halla (Brian Banks) absolwenta collegu, włóczącego się po kraju, często zmieniającego miejsce pracy...

Liczba wyświetleń: 180
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 18
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Cmentarna szychta z roku 1990 (tytuł oryginalny: Graveyard Shift). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Cmentarna szychta online znajduje się w kategoriach: Horror. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.93 / 6 przez 18 użytkowników. Film Cmentarna szychta 1990 został oglądnięty 180 razy. Oglądaj film Cmentarna szychta teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film cmentarna szychta online, cmentarna szychta 1990 ekino, cmentarna szychta cda online, cmentarna szychta zalukaj, cmentarna szychta openload, cmentarna szychta vshare, cmentarna szychta 1990 z lektorem, cmentarna szychta z napisami, cmentarna szychta 1990 po Polsku, cmentarna szychta 1990 hd.


Komentarze do filmu Cmentarna szychta 1990 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.