Ciemno online
Data dodania: 21/01/2016 11:37
Opis filmu: Ciemno online bez limitu

Czarna komedia, której współcześnie rozgrywająca się akcja zlokalizowana jest na wsi "zabitej deskami". Głównemu bohaterowi (Paweł Wawrzecki) podczas podróży służbowej psuje się samochód. Niestety pomoc drogowa nie może przyjechać od razu i musi się zatrzymać u jednego gospodarza na noc (Jan Kobuszewski). Nie wie że po zmierzchu we wsi Ciemno dzieją się dziwne rzeczy. Córka gospodarza (Magdalena Wójcik) i inni mieszkańcy opowiadają mu historie o duchach, zjawach i upiorach które nawiedzają w nocy wieś. Bohater z początku nie wierzy w te historie jednak szybko na własnej skórze przekonuje się że to wszystko to prawda...

Liczba wyświetleń: 324
Ocena innych filmowiczów: 2 / 6
Ilość głosów: 10
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
1
Film online Ciemno z roku 1995. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Ciemno online znajduje się w kategoriach: Komedia, Polskie. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 1.87 / 6 przez 10 użytkowników. Film Ciemno 1995 został oglądnięty 324 razy. Oglądaj film Ciemno teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film ciemno online, ciemno 1995 ekino, ciemno cda online, ciemno zalukaj, ciemno openload, ciemno vshare, ciemno 1995 z lektorem, ciemno z napisami, ciemno 1995 po Polsku, ciemno 1995 hd.


Komentarze do filmu Ciemno 1995 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.