Christmas in Love online
Data dodania: 21/01/2016 11:11
Opis filmu: Christmas in Love online bez limitu

Górski kurort, a w nim ...Fabrizio (Christian de Sica) spotyka po pięciu latach od rozwodu swoją eksżonę Lisę (Sabrina Ferrilli). Cierpiący na kryzys wieku średniego Guido (Massimo Boldi) wdaje się w romans z młodziutką Sofią (Alena Seredova). Jego córka zakochuje się w dużo od niej starszym biznesmenie (DeVito). A Concetta (Anna Maria Barbera) w ramach nagrody w konkursie spędza tydzień z aktorem oper mydlanych Ronem (Ron Moss).

Liczba wyświetleń: 163
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 16
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Christmas in Love z roku 2004. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Christmas in Love online znajduje się w kategoriach: Komedia, Romans. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 2.96 / 6 przez 16 użytkowników. Film Christmas in Love 2004 został oglądnięty 163 razy. Oglądaj film Christmas in Love teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film christmas in love online, christmas in love 2004 ekino, christmas in love cda online, christmas in love zalukaj, christmas in love openload, christmas in love vshare, christmas in love 2004 z lektorem, christmas in love z napisami, christmas in love 2004 po Polsku, christmas in love 2004 hd.


Komentarze do filmu Christmas in Love 2004 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.