Christmas Cupid online
Data dodania: 21/01/2016 09:28
Opis filmu: Christmas Cupid online bez limitu

Sloane Spencer (Christina Milian) to piękna i stylowa kobieta sukcesu pracująca w firmie PR. Kilka dni przed świętami jej najważniejsza klientka nagle umiera. Duch Caitlin (Ashley Benson) wraz z duchami jej chłopaków zabiera Sloan w podróż do przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, by pokazać jaki wpływ miało jej bezduszne zachowanie. Zwrócą uwagę na to, co jest w życiu najważniejsze i pomogą odnaleźć prawdziwą miłość.

Liczba wyświetleń: 466
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 45
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Christmas Cupid z roku 2010. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Christmas Cupid online znajduje się w kategoriach: Familijny, Fantasy, Komedia. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.69 / 6 przez 45 użytkowników. Film Christmas Cupid 2010 został oglądnięty 466 razy. Oglądaj film Christmas Cupid teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film christmas cupid online, christmas cupid 2010 ekino, christmas cupid cda online, christmas cupid zalukaj, christmas cupid openload, christmas cupid vshare, christmas cupid 2010 z lektorem, christmas cupid z napisami, christmas cupid 2010 po Polsku, christmas cupid 2010 hd.


Komentarze do filmu Christmas Cupid 2010 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.