Chłopiec z lustra online
Data dodania: 21/01/2016 09:18
Opis filmu: Chłopiec z lustra online bez limitu

Fernando to ośmioletni chłopiec o bardzo bujnej wyobraźni (Lino Facioli znany jako Lord Robin Arryn z serialu "Gra o tron"). Potrafi latać jak ptak, przeżyć fascynującą przygodę w dżungli, a także odważnie stawić czoła szkolnym łobuziakom. Wraz z przyjaciółmi i psem Capeto działa w tajnym stowarzyszeniu i rozwiązuje zagadki nawiedzonego domu. W ten sposób odreagowuje trudy codziennego mieszczańskiego życia w dużym brazylijskim mieście pełnym reguł i zasad, których chłopiec powinien bezwzględnie przestrzegać. Jednak szkoła i wiele domowych obowiązków zajmują mu sporo czasu, który przecież chętnie poświęciłby na realizację swoich szalonych pomysłów. Niespodziewanie na ratunek przybywa mu… lustrzane odbicie, które pojawia się w realnym świecie jako chłopiec o imieniu Odnanref (Fernando pisane wspak). Odnanref zajmuje miejsce Fernando, wykonując wszelkie niezbyt ciekawe czynności i obowiązki. Chłopiec jest zachwycony, w końcu ma pomocnika i mnóstwo wolnego czasu. Jednak jego wygodne życie zakłóci pojawienie się kuzyna Cintia. Fernando będzie musiał odesłać Odnanrefa z powrotem do lustra. Niestety okaże się, że będzie to jedno z trudniejszych zadań, z jakimi musiał poradzić sobie Fernando.

Liczba wyświetleń: 398
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 40
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Chłopiec z lustra z roku 2014 (tytuł oryginalny: O Menino no Espelho). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Chłopiec z lustra online znajduje się w kategoriach: Familijny, Fantasy, Przygodowe. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.67 / 6 przez 40 użytkowników. Film Chłopiec z lustra 2014 został oglądnięty 398 razy. Oglądaj film Chłopiec z lustra teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film chłopiec z lustra online, chłopiec z lustra 2014 ekino, chłopiec z lustra cda online, chłopiec z lustra zalukaj, chłopiec z lustra openload, chłopiec z lustra vshare, chłopiec z lustra 2014 z lektorem, chłopiec z lustra z napisami, chłopiec z lustra 2014 po Polsku, chłopiec z lustra 2014 hd.


Komentarze do filmu Chłopiec z lustra 2014 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.