Chłopaki nie płaczą online
Data dodania: 21/01/2016 11:16
Opis filmu: Chłopaki nie płaczą online bez limitu

Bohaterami filmu są dwaj młodzi przyjaciele: skrzypek Kuba (Maciej Stuhr) i Oskar (Wojciech Klata), którzy przez przypadek zostają wplątani w aferę z gangsterami. Pewnego wieczoru Kuba postanawia pomóc swemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi ściągając do domu jego wuja dwie dziewczyny z agencji towarzyskiej. Po szalonej nocy okazuje się, że chłopców nie było stać na takie rozrywki. Opiekun "panienek" nie zastanawiając się długo, w ramach zapłaty bierze sobie cenną figurkę z kolekcji wspomnianego wuja. Aby ją odzyskać, Kuba zastawia w lombardzie swoje skrzypce i z pieniędzmi wędruje do agencji. Tam wpada w sam środek mafijnej transakcji. Powstaje zamieszanie, wybucha strzelanina i przy okazji ginie walizka z kasą. Gangsterzy, podejrzewając o kradzież Kubę, ruszają jego śladem. Tymczasem Oskar wdaje się w romans z panienką lekkich obyczajów, Lili (Anna Mucha), która chce dla niego zmienić swoje życie.

Liczba wyświetleń: 340
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 34
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Chłopaki nie płaczą z roku 2000 (tytuł oryginalny: Boys Don't Cry). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Chłopaki nie płaczą online znajduje się w kategoriach: Komedia, Polskie, Sensacyjne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.5 / 6 przez 34 użytkowników. Film Chłopaki nie płaczą 2000 został oglądnięty 340 razy. Oglądaj film Chłopaki nie płaczą teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film chłopaki nie płaczą online, chłopaki nie płaczą 2000 ekino, chłopaki nie płaczą cda online, chłopaki nie płaczą zalukaj, chłopaki nie płaczą openload, chłopaki nie płaczą vshare, chłopaki nie płaczą 2000 z lektorem, chłopaki nie płaczą z napisami, chłopaki nie płaczą 2000 po Polsku, chłopaki nie płaczą 2000 hd.


Komentarze do filmu Chłopaki nie płaczą 2000 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.