Champion online
Data dodania: 13/01/2016 20:53
Opis filmu: Champion online bez limitu

Mistrz świata w boksie wagi ciężkiej, George "Iceman" Chambers (Ving Rhames) zostaje skazany za gwałt. Trafia do więzienia, w którym przebywa Monroe Hutchen (Wesley Snipes) - przez współwięźniów uważany za bezdyskusyjnego mistrza bokserskiego. Pomiędzy dwoma "mistrzami" rodzi się napięcie. Sytuację postanawia wykorzystać gangster Emmanuel "Mendy" Ripstein (Peter Falk), który odsiaduje dożywotni wyrok, ale nadal ma dobre układy w mafii i wśród władz więzienia. Nakłania on Icemana do wielkiej walki bokserskiej, obiecując w zamian wcześniejsze zwolnienie.

Liczba wyświetleń: 216
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 20
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Champion z roku 2002 (tytuł oryginalny: Undisputed). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Champion online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dramat, Kryminał, Thriller, Inne. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.06 / 6 przez 20 użytkowników. Film Champion 2002 został oglądnięty 216 razy. Oglądaj film Champion teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film champion online, champion 2002 ekino, champion cda online, champion zalukaj, champion openload, champion vshare, champion 2002 z lektorem, champion z napisami, champion 2002 po Polsku, champion 2002 hd.


Komentarze do filmu Champion 2002 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.