Captain America: Pierwsze starcie online
Data dodania: 04/01/2016 22:05
Data aktualizacji: 04/01/2016 22:08
Opis filmu: Captain America: Pierwsze starcie online bez limitu

Kapitan Ameryka (właściwie Steve Rogers) to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 roku postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w superbohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, jego największym wrogiem jest Red Skull.

Liczba wyświetleń: 277
Ocena innych filmowiczów: 4 / 6
Ilość głosów: 25
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Captain America: Pierwsze starcie z roku 2011 (tytuł oryginalny: Captain America: The First Avenger). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Captain America: Pierwsze starcie online znajduje się w kategoriach: Akcja, Science Fiction. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3.83 / 6 przez 25 użytkowników. Film Captain America: Pierwsze starcie 2011 został oglądnięty 277 razy. Oglądaj film Captain America: Pierwsze starcie teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film captain america: pierwsze starcie online, captain america: pierwsze starcie 2011 ekino, captain america: pierwsze starcie cda online, captain america: pierwsze starcie zalukaj, captain america: pierwsze starcie openload, captain america: pierwsze starcie vshare, captain america: pierwsze starcie 2011 z lektorem, captain america: pierwsze starcie z napisami, captain america: pierwsze starcie 2011 po Polsku, captain america: pierwsze starcie 2011 hd.


Komentarze do filmu Captain America: Pierwsze starcie 2011 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.