Bunt online
Data dodania: 17/01/2017 04:06
Opis filmu: Bunt online bez limitu

Koniec lat 60. Młody Michael Smith idzie w ślady ojca i zostaje strażnikiem więziennym. Pracuje w więzieniu Attica, o zaostrzonym rygorze. W śród nowo przybyłych więźniów znajduje się czarnoskóry Jamaal, członek ruchu Black Power, zaangażowany w walkę o prawa czarnych skazańców. Michael stara się być dobrym strażnikiem, lecz w opinii dowódcy strażników Weisbada, jest za miękki. Szef zmusza go więc do poniżania więźniów. Taka sytuacja coraz bardziej obciąża jego psychikę. Wzrasta niezadowolenie więźniów i dochodzi do buntu...

Liczba wyświetleń: 23
Ocena innych filmowiczów: 5 / 6
Ilość głosów: 2
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Bunt z roku 1994 (tytuł oryginalny: Against the Wall). Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Bunt online znajduje się w kategoriach: Akcja, Dramat, Thriller. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 4.5 / 6 przez 2 użytkowników. Film Bunt 1994 został oglądnięty 23 razy. Oglądaj film Bunt teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film bunt online, bunt 1994 ekino, bunt cda online, bunt zalukaj, bunt openload, bunt vshare, bunt 1994 z lektorem, bunt z napisami, bunt 1994 po Polsku, bunt 1994 hd.


Komentarze do filmu Bunt 1994 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.