Buddy Solitaire online
Data dodania: 22/12/2017 16:05
Opis filmu: Buddy Solitaire online bez limitu

Buddy Solitaire (Brandon J. Sornberger) jest komikiem na życiowym zakręcie. Mężczyzna ledwo wiąże koniec z końcem. W końcu udaje mu się znaleźć nową posadę. Nie jest to jednak praca jego marzeń. Buddy ma zostać nauczycielem stand-upu osób z problemami psychicznymi. Początki nie są łatwe. Z czasem jednak udaje mu się znaleźć wspólny język ze swoimi podopiecznymi. Kameralny komediodramat o poszukiwaniu siebie i radzeniu sobie z własnymi lękami.

Liczba wyświetleń: 10
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Buddy Solitaire z roku 2016. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Buddy Solitaire online znajduje się w kategoriach: Dramat, Komedia, Romans. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Buddy Solitaire 2016 został oglądnięty 10 razy. Oglądaj film Buddy Solitaire teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film buddy solitaire online, buddy solitaire 2016 ekino, buddy solitaire cda online, buddy solitaire zalukaj, buddy solitaire openload, buddy solitaire vshare, buddy solitaire 2016 z lektorem, buddy solitaire z napisami, buddy solitaire 2016 po Polsku, buddy solitaire 2016 hd.


Komentarze do filmu Buddy Solitaire 2016 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.