Boys in the Trees online
Data dodania: 19/03/2018 04:05
Opis filmu: Boys in the Trees online bez limitu

Jest rok 1997, trwa Halloween. Dla Corey'a (Toby Wallace), Jango (Justin Holborow) i ich grupy skaterskiej "The Gromits" to jedna z ostatnich nocy jako licealnych uczniów. Chłopaki czują, że dzieciństwo się skończyło. Nastolatki z entuzjazmem oczekują dorosłej przyszłości. Przeszłość Corey'a zaczyna dawać o sobie znać. Spotyka Jonaha (Gulliver McGrath), byłego przyjaciela, a obecnie ofiarę zaczepek Jango. Przez wzgląd na dawną znajomość Corey zgadza się na odprowadzenie kumpla do domu. Spacer po pustych ulicach przedmieść zaczyna zmieniać się w oniryczną podróż, w której rzeczywistość przeobraża się na kształt snu, czasem koszmaru.

Liczba wyświetleń: 2
Ocena innych filmowiczów: 3 / 6
Ilość głosów: 1
Twoja ocena: zagłosuj poniżej
0
Film online Boys in the Trees z roku 2016. Oglądaj film za darmo bez limitów - na filmowicze.tv oglądasz z takich serwisów jak ekino, cda, zalukaj, vshare, openload itp. Film Boys in the Trees online znajduje się w kategoriach: Dramat. Film został oceniony przez użytkowników Filmowicze.tv na 3 / 6 przez 1 użytkowników. Film Boys in the Trees 2016 został oglądnięty 2 razy. Oglądaj film Boys in the Trees teraz - z lektorem lub napisami w jakości HD.
Słowa kluczowe: cały film boys in the trees online, boys in the trees 2016 ekino, boys in the trees cda online, boys in the trees zalukaj, boys in the trees openload, boys in the trees vshare, boys in the trees 2016 z lektorem, boys in the trees z napisami, boys in the trees 2016 po Polsku, boys in the trees 2016 hd.


Komentarze do filmu Boys in the Trees 2016 (0)
Zaloguj się aby móc dodawać komentarze.